Pure Pigments Metallic - Blizgūs birūs pigmentai
search
  • Pure Pigments Metallic - Blizgūs birūs pigmentai

Pure Pigments Metallic - Blizgūs birūs pigmentai

24,80 €
Su mokesčiais
Ypatingai intensyvių spalvų blizgūs metallic pigmentai sukuria neįtikėtiną efektą. Pigmentai turi būti dengiami ant bazės ar kito kreminio pagrindo norint išgauti patį intensyviausią blizgantį efektą. Pigmentus maišant su Mixing Medium baze išgaunamas skysto metalo efektas, kuris pasižymi stulbinamai atspindinčiomis savybėmis. Greitai išdžiūsta ir ilgai laikosi ant odos.
Spalva: pure blue
Kiekis
Paskutinė prekė

Naudojimas

Sumaišykite su Kryolan Mixing Medium skysčiu pigmentams jog išgautumėte kreminę konsistenciją. Denkite norimoje veido ar kūno zonoje su sintetiniu teptuku ir leiskite išdžiūti. Pigmentai taip pat gali būti prispaudžiami tiesiogiai prie užsifiksuojančios bazės kaip Kryolan HD Cream Liner akių apvado.

Profesionalo patarimas

Naudokite kartu su Cake Eye Liner Sealer dengiant ant akių vokų. Sumaišius Pure Pigments Metallic kartu su Cake Eye Liner Sealer išgausite skysto metalo efektą, kuris bus ilgalaikis ir vandeniui atsparus.

Ingredientai

May contain: [+/- Iron Oxides CI 77491, Aluminum Powder CI 77000, Bronze Powder CI 77400, Copper Powder CI 77400, Ferric Ferrocyanide CI 77510, Red 34 CI 15880, Silica, Aluminum Hydroxide]

Paminėta produkte

dermatologiškai patvirtintas, be kvapis, blizgantis, be gliuteno, stipriai pigmentuotas, be aliejų

02940/00
2 Prekės

Charakteristikos

Dydis
min. 3 g

Specifinė nuoroda

mpn
10000115621
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.