PRISTATYMAS

PRISTATYMO KAINA:

  • Per VENIPAK kurjerį (į namus ar biurą) – 3,40 €;

  • Į “LPExpress” terminalą – 1,99 €;

Prekės yra pristatomos per Siuntų tarnybą VENIPAK arba LPExpress terminalus nemokamai, jeigu Jūsų užsakomų prekių vertė yra didesnė nei 70 €. (pristatymo kaina neįskaičiuojama)

Jeigu Jums prekė reikalinga iki konkrečios datos, prašome mus informuoti el.paštu: info@erdesa.lt arba tel. +37065086352 – prieš formuojant užsakymą ir prieš jį apmokant, kad įsitikintumėte, kad prekę galėsime pristatyti laiku. Ypatingai esant šventiniam laikotarpiui, kai siuntos gali vėluoti dėl didelio siuntų tarnybų užimtumo.

PRISTATYMO INFORMACIJA:

  • Erdesa.lt el. parduotuvė prekes pristato per 1 – 5 darbo dienas nuo apmokėjimo momento. Jeigu dėl nenumatytų priežasčių užsakymo terminas pasikeičia – klientas yra informuojamas asmeniškai, el. paštu arba telefono skambučiu.

  • Ilgesnis pristatymo terminas galimas tais atvejais, kai prekės nėra sandelyje ir ji yra vežama specialiai pagal kliento užsakymą. Apie pristatymo terminą klientas yra informuojamas asmeniškai, el. paštu arba telefono skambučiu.

  • Kiekvienai siuntai priskiriamas unikalus siuntos numeris (tracking number). Siuntos kodas yra gaunamas į el. paštą tada, kai Jūsų siuntą yra išsiųsta.

  • Bikoregiptozeme.lt užsakymai pristatomi naudojantis siuntų tarnybų paslaugomis: “LPExpress”, “Venipak”. Pristatymo būdas pasirenkamas pirkimo proceso metu.

  • Prekės siunčiamos ir į užsienio valstybes atskiru susitarimu (kreiptis el. paštu arba telefonu).

SVARBU ŽINOTI:

Jeigu pristatymo metu pastebėjote, kad siuntinys yra pažeistas ar kitaip apgadintas turite teisę jo nepriimti. Kitu atveju pretenzijos dėl gautų prekių, kurios galimai buvo sugadintos pristatymo metu, gali būti nepriimamos. Būtinai nufotografuokite siuntą ją gaunant ir informuokite el. parduotuvės administracija: info@erdesa.lt

PRISTATYMO BŪDAI:

  • Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą “LPExpress” terminalą. Galite atsiimti siunta jums patogiu metu visą parą. Informaciją apie tai kaip atsiimti siuntą rasite ČIA.

  • Prekės pristatomos tiesiai į namus ar biurą – “VENIPAK”.

Jeigu Jums kilo klausimų dėl prekių pristatymo ar grąžinimo – kreipkitės el. paštu: info@erdesa.lt arba skambinkite mums telefonu +37065086352