BEAUTY & CREATIVE seminaras su Einat Dan
Kryolan Lietuva pristato: unikali galimybė gyvai susitikti su pasauline makiažo žvaigžde Einat Dan! Tarptautinius apdovanojimus pelniusi makiažo meistrė savo kūrybiškumu užkariavo „Vogue“, „Elle“, „L’Officiel“ puslapius ir didžiausių mados savaičių podiumus. Ji dirbo su tokiais prekių ženklais kaip Fendi, Sephora Middle East, Xerjoff ir Il Makiage, o jos darbai garsėja stipria vizualine kalba, jungiančia meninę viziją ir prekės ženklo identitetą.
Vilniuje ji pristatys du įspūdingus įvaizdžius – nepriekaištingą Beauty Look ir drąsų Creative Look – bei pasidalins išskirtinėmis verslo įžvalgomis, padėsiančiomis pakylėti jūsų karjerą į naują lygį.
Sekite Einat Dan Instagram paskyrą: @einatdanofficial
Vieta ir data
- Data: 2025 m. lapkričio 9 d.
- Vieta: Calvary Hotel, Kalvarijų g. 59, Vilnius 09317, Lietuva
📅 Pridėti į Google kalendorių
Dienotvarkė
- 09:30–10:00 – Registracija
- 10:00–11:30 – Live demo: Beauty Look
- 11:30–12:00 – Klausimai–atsakymai, fotopauzė
- 12:00–13:00 – Pietų pertrauka (dalyviai pietauja savarankiškai aplinkiniuose restoranuose)
- 13:00–16:00 – Live demo: Creative Look – avangardinis įvaizdis
- 16:00–16:30 – Klausimai–atsakymai, fotopauzė
- 16:30–17:00 – Sertifikatų įteikimas, grupinė nuotrauka, dovanos
Ką gausite
- Tarptautinį dalyvio sertifikatą
- Dovanėlės kiekvienam dalyviui
- 15 % nuolaidą Kryolan produktams seminaro dieną
- Kava ir užkandis
- Grupinė nuotrauka su Einat Dan seminaro pabaigoje
Apie Einat Dan
- 17 tarptautinių apdovanojimų – įskaitant „Golden Mask“, La Jolla Fashion Film Festival ir Cinemoi Hollywood Fashion Film Festival
- Nuolatinė IMATS, The Makeup Show ir kitų tarptautinių konferencijų lektorė
- Bodypainting prizininkė World Bodypainting Festival
- Daugiau nei 20 metų patirtis bendradarbiaujant su globaliais mados, grožio ir prabangos prekių ženklais
- Veganiškos, rankų darbo šepetėlių linijos M.I.A – Make-Up Is Art įkūrėja
Bilieto kaina ir registracija
Bilieto kaina: 120 €
Vietų skaičius ribotas – registruokitės dabar, kad užsitikrintumėte vietą. Po sėkmingo apmokėjimo gausite užsakymo patvirtinimo laišką – tai yra jūsų bilietas. Atvykę į renginį pateikite užsakymo numerį iš laiško arba savo paskyros erdesa.lt.
Pastaba: bilieto spausdinti nereikia – galite parodyti telefone.
o
DUK – Dažniausiai užduodami klausimai
Klausimas: Kur gausiu bilietą?
Atsakymas: Užsakymo patvirtinimo laiškas yra jūsų bilietas. Jį gausite į el. paštą iškart po apmokėjimo. Patikrinkite ir „Spam“ aplanką. Jei reikia – bilietą/užsakymo patvirtinimą galite parodyti telefone (spausdinti nereikia).
Klausimas: Ką turiu pateikti atvykęs į seminarą?
Atsakymas: Prašysime pateikti užsakymo numerį (pvz., #12345) iš užsakymo patvirtinimo laiško arba savo paskyroje erdesa.lt. Pagal šį numerį patvirtinsime registraciją ir išduosime sertifikatą.
Klausimas: Ar galiu bilietą perduoti kitam asmeniui?
Atsakymas: Taip, galite, tačiau
būtina apie tai informuoti organizatorius el. paštu
info@erdesa.lt, kad sertifikate būtų pakeistas vardas ir pavardė.
Klausimas: Ar reikia spausdinti bilietą?
Atsakymas: Ne, pakanka parodyti užsakymo patvirtinimą/užsakymo numerį telefone renginio dieną.
Klausimas: Kaip atvykti į renginio vietą?
Atsakymas: Renginys vyks „Calvary Hotel“, Kalvarijų g. 59, Vilniuje.
Peržiūrėti Google Maps
Klausimas: Ar yra automobilių stovėjimo aikštelė?
Atsakymas: Viešbutyje vietų skaičius ribotas, tačiau kitapus gatvės yra Unipark mokama aikštelė.
Klausimas: Ar bus pietūs?
Atsakymas: Numatyta pietų pertrauka 12:00–13:00. Dalyviai pietauja savarankiškai aplinkiniuose restoranuose ar kavinėse.
Klausimas: Ar bilietai grąžinami?
Atsakymas: Bilietai nėra grąžinami, bet galite juos perduoti kitam dalyviui (informuokite organizatorius).