Marly Skin putos odos apsaugai0
search
  • Marly Skin putos odos apsaugai0
  • Marly Skin putos odos apsaugai1

Kryolan Marly Skin putos odos apsaugai

16,00 €
Su mokesčiais
Marly Skin yra profesionalams skirtos apsauginės odos putos, saugančios odą nuo galimo sudirginimo naudojant klijus, lateksą, šaltas putas, silikoną ir kitas galinčias sudirginti medžiagas. Prieš naudodami tokias medžiagas įmasažuokite „Marly Skin“ į sausą ir nuvalytą odą. Tolygiai įmasažavus į odą produktas sukuria apsauginę plėvelę pačioje odoje, o ne tiesiog ant jos paviršiaus. Ši „antra oda“ užtikrintai saugo odą bent jau keturias valandas – net ir tais atvejais, kai oda kontaktuoja su vandeniu, muilu, dezinfekavimo priemonėmis ar tirpikliais. Putos „Marly Skin“ yra neriebios ir nedirgina akių, gleivinės ir nesukelia problemų atsitiktinai nurijus. Putos skirtos tik išoriniam naudojimui, bet gali būti įmasažuojamos į visą kūną. „Marly Skin“ nėra sukurta kaip privalomoji apsaugos priemonė.
Kiekis
Paskutinė prekė

Ingredientai

Aqua (Water), TEA-Stearate, Butane, Sorbitol, Propane, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethicone, Tocopherol, Methylparaben, Propylparaben, Bisabolol, Parfum (Fragrance)

Paminėta produkte

pavojingos prekės

Įspėjimas

Hazard statements: H222 Ypač degus aerozolis. H229 Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Precautionary statements: P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P210 Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. P211 Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. P251 Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. P410+P412 Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122°F temperatūroje. Papildoma informacija: Do not spray into eyes. Buildup of explosive mixtures possible without sufficient ventilation. Disposal / recycling of completely emptied container only. Danger

01696/00
2 Prekės

Charakteristikos

Dydis
100 ml

Specifinė nuoroda

MPN
10000107353
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.