Brush Soap Refill0
search
  • Brush Soap Refill0
  • Brush Soap Refill1

Brush Soap Refill

11,00 €
Su mokesčiais
Šis muilas teptukams plauti suderina puikų tradicinio rankų muilo valymo efektyvumą kartu su papildomomis nuriebalinimo savybėmis gautomis iš natūralaus apelsinų žievelių aliejaus. Puikus derinys pašalina visus kreminius produktus ir makiažo pagrindus, išlaikydamas šepetėlius švelnius ir elastingus. Čiobrelių ekstraktai veikia antibakteriškai ir natūraliai palaiko teptukus švara bei užtikrinta optimalią profesinę higieną. Sudėtyje nėra dirbtinių kvapiklių, tik gaivus apelsinų žievelės ir čiobrelių kvapas. Tinka veganams.
Kiekis

Naudojimas

Pirmiausia sudrėkinkite teptuką ir perbraukite per muilo paviršių kol suputos. Tuomet perliekite šiltu vandeniu teptuko plaukeliais žemyn. Atsargiai nusausinkite rankšluosčiu ar servetėle, sugrąžinkite teptuko plaukelius į jų pradinę formą ir leiskite jiems išdžiūti kambario temperatūroje.

Paminėta produkte

veganiškas

Įspėjimas

Hazard-determining components of labelling: (R)-p-mentha-1,8-diene Hazard statements: H317 Gali sukelti alerginę odos reakciją. H412 Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Precautionary statements: P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P333+P313 Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. P501 Dispose of contents/container in accordance with local/regional/national/international regulations.

03496/00
11 Prekės

Charakteristikos

Dydis
60 g

Specifinė nuoroda

MPN
10000121801
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.